English
جستجو:

 

معرفی محصولات مبتنی بر بیومتریک شرکت گسترش نرم افزاری شیوا

سيستم تشخيص هويت مبتني بر عنبيه چشم يكي از پيشرفته‌ترين فناوري‌هاي بيومتريكي است كه اين شركت موفق به طراحي و ساخت موتور پردازش تصوير و دوربين اسكن عنبيه با دقتي فراتر از استانداردهاي جهاني شده است.

سيستم مالتی مودال تشخيص هويت با بکارگیری چند مولفه زیست سنجی ( عنبیه، اثر انگشت، چهره) از محصولات دیگر این مجموعه می باشد.

سيستم تشخيص هويت مبتني بر شماسائی اثر انگشت با سرعت و دقت فوق العاده و آزمون سنجش بافت زنده، از دیگر محصولات این شرکت می باشد. در طراحی این سیستم ، فرایند سنجش نمونه بسیار سریع تر و دقیق تر از سیستم های موجود در بازار انجام گرفته و در کنار آن، اطمینان از زنده بودن بافت مورد سنجش باز هم بر قابلیت این سیستم افزوده است.

سیستم ثبت تصاویر صورت با تشخیص محل صورتها در تصاویر دریافتی از دوربینهای مداربسته قادر به ایجاد بانکی از صورتهای افرادی که از مقابل دوربین گذشته اند می باشد که حجم ذخیره سازی اطلاعات امنیتی را کاهش می دهد و اطلاعات آن می تواند به راحتی در اختیار نرم افزارهای چهره نگاری قرار گیرد.

سیستم درک توجه با درک موقعیت اطراف هرگونه توجه به منطقه مورد نظر را تشخیص می دهد به طور مثال دستگاه های عمومی وقتی شروع به کار می کنند که انسانی به آنها توجه کرده و مایل به استفاده از آنها باشد.

سیستم کنترل تردد هوشمند در کنار دستگاه های کنترل تردد پرسنل، با تهیه تصویر افراد، شباهت شخص را به صاحب اصلی کارت مورد بررسی قرار می دهد و در صورت لزوم قادر به ممانعت یا اخطار می باشد.

سیستم تولید کارت شناسایی/تشکیل پرونده می تواند بدون نیاز به فضای خاص در هر محلی اقدام به تهیه لحظه ای تصاویر 4×3 ازصورت مراجعین علاوه بر دریافت اطلاعات و نمونه امضا جهت تشکیل خودکار پرونده نماید. 
 

 
Copyright 2008 Bioworks.ir. All Rights Reserved. | Desigend by: Shivasoft