English
جستجو:

 

.:جدید ترین  محصولات :.
91/3/30>> ماژول اثر انگشت سیستم، بصورت یک سیستم مستقل-FINGERSEC- تولید و آماده ارائه به بازار گردید. در این سیستم، افزایش سرعت و دقت در کنار آزمون بافت زنده، کارائی سیستم های تشخیص هویت بر مبنای اثر انگشت موجود در بازار را ارتقا بخشیده است. این افزایش کارائی با حفظ صرفه اقتصادی بوده بطوری که قیمت محصول با محصولات مشابه بازار برابری می کند.


91/3/17>> ماژول CHECKSEC به سیستم اضافه شد. این ماژول جهت اطمینان از عبور سوژه شناسائی شده از گیت ورودی طراحی شده که با بکارگیری  نرم افزار و سخت افزار متناسب با محل نصب، تنها اجازه عبور همان سوژه شناسائی شده را می دهد.


91/2/10>> ماژول LIVESEC به سیستم اضافه شد. کاربری این ماژول در تشخیص بافت زنده عنبیه از بافت مرده می باشد.


90/8/15>> IRISEC - جدیدترین محصول شرکت، ، یک سیستم مولتی مودال می باشد که با استفاده از سه مشخصه بیومتریک ( اثر انگشت - عنبیه - چهره) ، دقت فوق العاده و کارائی نامحدودی را برای کاربران به ارمغان آورده است. این سیستم قابلت اتصال به شبکه و عملکرد سرور-کلاینتی را داشته و با استفاده از خروجی Wiegand قابلیت اشتراک با سایر سیستم های بیومتریک را دارا می باشد. دوربین بکار رفته در این سیستم برای بانکهای اطلاعاتی بیش از 1.000.000 نمونه طراحی و ساخته شده است. سرعت و دقت در این دوربین افزایش یافته و متناسب با کاربری در حوزه بانکهای چند میلیونی بهینه سازی شده است.

ماژولهای تشکیل دهنده این سیستم عبارتند از:

دسترسی از طریق شناسائی عنبیه
دسترسی از طریق کارتهای مغناطیسی
دسترسی از طریق کد عددی
دسترسی از طریق شناسائی اثر انگشت
دسترسی از طریق شناسائی چهره

این سیستم پاسخ بسیار مناسبی جهت استفاده در مناطق با ترافیک بالا یا درجه امنیت فوق العاده بوده که با فعال / غیر فعال سازی یک یا چند ماژول ، میتوان به ترکیب مناسبی از دقت و سرعت در دسترسی دست یافت.

 
Copyright 2008 Bioworks.ir. All Rights Reserved. | Desigend by: Shivasoft